Zniżki, oferty i kupony w 4home z Cashback

3.60 %
  • Informacja
  • Opinie
  • Kupony

Czas zwrotu: 


       ⌚️ Od 15 do 60 dni

 

Ogólne informacje i uwagi:


       Cashback nalicza się po dokonaniu zakupu. Zwrot piniędzy zostanie przeprocesowany u nas w trakcie kilku godzin. (W wyjątkowych przypadkach może nam to zająć maksymalne 2 dni). Aby zwrot został prawidłowo zarejestrowany, niezbędne jest wykonanie następnych punktów:

 

       📌 Wyłącz narzędzie typu AdBlock, friGate CDN, Aliexpress Seller Check, VPN/Proxy/Socks, które mogą zabrać cookie.

       📌 Rób zakup bezpośrednio po przejściu ze strony BumerangCash.plPodczas korzystania kuponów, rabatów, bonusów i program lojlności innych serwisów, cashback jest nie możliwy.

       📌 Zwrot pieniędzy nalicza się tylko po dokonaniu zakupu towaru lub usługi. Wypłata cashback za wynajm samochodu, rezerwację wycieczki czy hotelu, zostanie zaakceptowana w momencie ich realizacji.

       📌 Zachęcamy jeszcze raz zapoznać się z pełnym opisem naszego regulaminu.

 

4Home to jasny i nietypowy sklep internetowy z oryginalnymi prezentami z ogromnym wyborem niesamowitych, a jednocześnie funkcjonalnych rzeczy. Każda drobnostka powinna być przydatna, inspirować i zachwycać każdego dnia.

Pomysł na projekt zrodził się po nieudanych zakupach w poszukiwaniu najlepszego prezentu - postanowili zebrać je wszystkie w jednym miejscu! Brak statuetek i odpylaczy, tylko funkcjonalne przedmioty od najlepszych producentów z Europy, Ameryki, Australii i Azji. 4Home Dba o jakość produktów i wybiera najlepsze rzeczy, które odpowiadają trendom mody i aktualnym trendom wzorniczym.

się lub aby uzyskać dostęp do kuponów

Jak otrzymać cashback
1
Zarejestruj się
2
Kupuj
Kliknij na przycisk „Idź na zakupy” i kontynuj zakupy
3
Otrzymaj cashback
Pieniądze zostaną przelane na twoje konto BoomerangCash. Możesz dokonać wypłatę w jakikolwiek wygodny dla Ciebie sposób