Zniżki, oferty i kupony w bonprix z Cashback

4.08 %
  • Informacja
  • Opinie
  • Kupony

Czas zwrotu: 


       ⌚️ Od 15 do 60 dni

 

Ogólne informacje i uwagi:


       Cashback nalicza się po dokonaniu zakupu. Zwrot piniędzy zostanie przeprocesowany u nas w trakcie kilku godzin. (W wyjątkowych przypadkach może nam to zająć maksymalne 2 dni). Aby zwrot został prawidłowo zarejestrowany, niezbędne jest wykonanie następnych punktów:

 

       📌 Wyłącz narzędzie typu AdBlock,friGate CDN, Aliexpress Seller Check, VPN/Proxy/Socks, które mogą zabrać cookie.

       📌 Rób zakup bezpośrednio po przejściu ze strony BumerangCash.plPodczas korzystania kuponów, rabatów, bonusów i program lojlności innych serwisów, cashback jest nie możliwy.

       📌 Zwrot pieniędzy nalicza się tylko po dokonaniu zakupu towaru lub usługiWypłata cashback za wynajm samochodu, rezerwację wycieczki czy hotelu, zostanie zaakceptowana w momencie ich realizacji.

       📌 Zachęcamy jeszcze raz zapoznać się z pełnym opisem naszego regulaminu.

 

bonprix.pl to stylowa odzież męska i damska od wiodących designerów z dostawą na terenie całego kraju. Sklep posiada idywidualne i oryginalne modele na każdy dzień i na specjalne okazje, takie jak spotkania biznesowe lub aktywny wypoczynek. bonprix posiada w katalogu ubrania na dowolny sezon. Jasne kolory, niezwykłe odbitki, oryginalny krój, różnorodność stylów pozwoli Ci wyglądać efektownie, przyciągać uwagę, tworząc własny styl bez względu na figurę czy wiek.

Dostawa jest realizowana do dowolnego miasta, pocztą lub kurierem. Możesz również odebrać zamówienie samodzielnie z wygodnego punktu. Zakupy z bonprixem są przyjemne i komfortowe!

się lub aby uzyskać dostęp do kuponów

Jak otrzymać cashback
1
Zarejestruj się
2
Kupuj
Kliknij na przycisk „Idź na zakupy” i kontynuj zakupy
3
Otrzymaj cashback
Pieniądze zostaną przelane na twoje konto BoomerangCash. Możesz dokonać wypłatę w jakikolwiek wygodny dla Ciebie sposób