Promocje, kupony i kody rabatowe w Booking.com z Cashback

2.58 %
  • Informacja
  • Opinie
  • Kupony

Czas zwrotu: 


       ⌚️ Od 15 do 60 dni

 

Ogólne informacje i uwagi:


       Cashback nalicza się po dokonaniu zakupu. Zwrot piniędzy zostanie przeprocesowany u nas w trakcie kilku godzin. (W wyjątkowych przypadkach może nam to zająć maksymalne 2 dni). Aby zwrot został prawidłowo zarejestrowany, niezbędne jest wykonanie następnych punktów:

 

       📌 Wyłącz narzędzie typu AdBlock, friGate CDN, Aliexpress Seller Check, VPN/Proxy/Socks, które mogą zabrać cookie.

       📌 Rób zakup bezpośrednio po przejściu ze strony BumerangCash.plPodczas korzystania kuponów, rabatów, bonusów i program lojlności innych serwisów, cashback jest nie możliwy.

       📌 Zwrot pieniędzy nalicza się tylko po dokonaniu zakupu towaru lub usługi. Wypłata cashback za wynajm samochodu, rezerwację wycieczki czy hotelu, zostanie zaakceptowana w momencie ich realizacji.

       📌 Zachęcamy jeszcze raz zapoznać się z pełnym opisem naszego regulaminu.

 

Booking.com to serwis internetowy, który umożliwia błyskawiczne zarezerwowanie miejsca w hotelu, kurorcie wypoczynkowym, agroturystyce, hostelu czy innym obiekcie tego typu. Swoje usługi świadczy w wielu państwach na całym świecie. Dzięki temu bez najmniejszych problemów zorganizujesz sobie zakwaterowanie w wybranym przez siebie kraju, siedząc za biurkiem w swoim domu. Dzięki temu serwisowi w prosty sposób możesz porównać oferty różnych hoteli i ośrodków znajdujących się w tej samej okolicy, co pozwoli Ci wybrać miejsce, które w najlepszy sposób spełni Twoje oczekiwania.

Oprócz cen za poszczególne opcje noclegowe, na Booking znajdziesz również informacje o standardzie wyposażenia, o okolicznych atrakcjach turystycznych, a także obejrzysz zdjęcia proponowanych pokoi. Decyzje o wyborze możesz podjąć również na podstawie ocen oraz opinii osób, które odwiedziły poszczególne miejsca. Dzięki temu serwisowi w kilka chwil możesz skontaktować się również z wybranym miejscem w celu rezerwacji terminu.

 

Anna Makushchenko
Anna Makushchenko
Ocena
14.06.2019
Bardzo łatwa dla użytkownika aplikacja i dobry cashback. Polecam!

się lub aby uzyskać dostęp do kuponów

Jak otrzymać cashback
1
Zarejestruj się
2
Kupuj
Kliknij na przycisk „Idź na zakupy” i kontynuj zakupy
3
Otrzymaj cashback
Pieniądze zostaną przelane na twoje konto BoomerangCash. Możesz dokonać wypłatę w jakikolwiek wygodny dla Ciebie sposób