Zwrot za zakupy online w CCC z Cashback
3.00%
  • Informacja
  • Opinie
  • Kupony

Czas zwrotu: 


       ⌚️ Od 15 do 70 dni

 

Ogólne informacje i uwagi:


       Cashback w  CCC  nalicza się po dokonaniu zakupu. Zwrot piniędzy zostanie przeprocesowany u nas w trakcie kilku godzin. (W wyjątkowych przypadkach może nam to zająć maksymalne 2 dni). Aby zwrot został prawidłowo zarejestrowany, niezbędne jest wykonanie następnych punktów:

 

       📌 Wyłącz narzędzie typu AdBlock,friGate CDN, Aliexpress Seller Check, VPN/Proxy/Socks, które mogą zabrać cookie.

       📌 Rób zakup bezpośrednio po przejściu ze strony BumerangCash.plPodczas korzystania kuponów, rabatów, bonusów i program lojlności innych serwisów, cashback jest nie możliwy.

       📌 Zwrot pieniędzy nalicza się tylko po dokonaniu zakupu towaru lub usługiWypłata cashback za wynajm samochodu, rezerwację wycieczki czy hotelu, zostanie zaakceptowana w momencie ich realizacji.

       📌 Zachęcamy jeszcze raz zapoznać się z pełnym opisem naszego regulaminu.

 

Czy chcesz zostać zauważonym bez ulepszania swojej garderoby? CCC wprowadza nową gamę obuwia, która dodaje Twojemu ubraniu dodatkowego szyku. Sklep pozwala sortować kolekcje obuwia nie tylko zgodnie z ceną i marką, ale także w zależności od materiału i stylu. Możesz również skorzystać z szalonych rabatów na ulubione marki. Posiadają również różnorodne akcesoria do obuwia, takie jak pasty do butów, wkładki, zestawy do pielęgnacji i wiele innych.

      Jeśli chcesz zrobić wrażenie w świecie korporacyjnym, CCC oferuje kolekcję skórzanego obuwia, która sprawi, że Twój wygląd będzie kompletny. Jeśli jesteś znawcą trendów, miłośnikiem imprez lub Twoje biuro pozwala na swobodny strój, sklep ma szeroką gamę obuwia , które można nosić w biurze lub iść w tych samych butach prosto na imprezę. Niezależnie od tego, czy jesteś sportowcem, czy planujesz wybrać się na spacer wszystkie kategoria obuwia znajdziesz tu!       

         

się lub aby uzyskać dostęp do kuponów

Jak otrzymać cashback
1
Zarejestruj się
2
Kupuj
Kliknij na przycisk „Idź na zakupy” i kontynuj zakupy
3
Otrzymaj cashback
Pieniądze zostaną przelane na twoje konto BoomerangCash. Możesz dokonać wypłatę w jakikolwiek wygodny dla Ciebie sposób
Podobne sklepy