Crocs z Cashback, zwrot za zakupy online

3.00%
  • Informacja
  • Opinie
  • Kupony

Czas zwrotu: 


       ⌚️ Od 15 do 60 dni

 

Ogólne informacje i uwagi:


       Cashback w nalicza się po dokonaniu zakupu. Zwrot piniędzy zostanie przeprocesowany u nas w trakcie kilku godzin. (W wyjątkowych przypadkach może nam to zająć maksymalne 2 dni). Aby zwrot został prawidłowo zarejestrowany, niezbędne jest wykonanie następnych punktów:

 

       📌 Wyłącz narzędzie typu AdBlock,friGate CDN, Aliexpress Seller Check, VPN/Proxy/Socks, które mogą zabrać cookie.

       📌 Rób zakup bezpośrednio po przejściu ze strony BumerangCash.plPodczas korzystania kuponów, rabatów, bonusów i program lojlności innych serwisów, cashback jest nie możliwy.

       📌 Zwrot pieniędzy nalicza się tylko po dokonaniu zakupu towaru lub usługiWypłata cashback za wynajm samochodu, rezerwację wycieczki czy hotelu, zostanie zaakceptowana w momencie ich realizacji.

       📌 Zachęcamy jeszcze raz zapoznać się z pełnym opisem naszego regulaminu.

 

Crocs to praktyczne i łatwe w pielęgnacji codzienne obuwie. Ze względu na niską wagę i wygodną formę, mogą być używane przez długi czas bez dyskomfortu i zmęczenia. Powierzchnia takich produktów jest łatwa do czyszczenia, wodo- i słońcoodporna. Gumowe obuwie jest wygodne na plaży lub podczas spaceru na świeżym powietrzu. Można połączyć z ubraniami w stylu casual, a także ze sportowym. Modele letnie przyciągają wzrok jaskrawymi kolorami i kontrastującymi nadrukami.  Modele do chłodnej pogody są ocieplane. Materiały, z których wyprodukowane buty, są miękkie, elastyczne i mają właściwości antybakteryjne. Wysoka wilgotność czy temperatura do -20 ° C nie szkodzi im. Takie obuwie dopasowuje się do kształtu stopy, nie mają nieprzyjemnego zapachu, posiadają anatomiczną wkładkę z wystającymi liniami do masażu, które stymulują krążenie podczas chodzenia.

Sprawdź wszystkie oferty i promocje na Crocs.pl.

się lub aby uzyskać dostęp do kuponów

Jak otrzymać cashback
1
Zarejestruj się
2
Kupuj
Kliknij na przycisk „Idź na zakupy” i kontynuj zakupy
3
Otrzymaj cashback
Pieniądze zostaną przelane na twoje konto BoomerangCash. Możesz dokonać wypłatę w jakikolwiek wygodny dla Ciebie sposób