cyfrowe.pl z Cashback, zwrot za zakupy online

2.28%
  • Informacja
  • Opinie
  • Kupony

Czas zwrotu: 


       ⌚️ Od 15 do 60 dni

Stawki cashback w cyfrowe.pl

      ➕ Lampy błyskowe, kamery, aparaty, projektory, obiektywy, lunety, telefony komórkowe, smartfony, tablety - 0,74 %

      ➕ Karty pamięci, zasilanie, torby, pokrowce, wyposażenie studia, druk, montaż, edycja, lornetki, teleskopy, profesjonalne filmowanie - 2,3 %


Ogólne informacje i uwagi:


       Cashback w cyfrowe.pl nalicza się po dokonaniu zakupu. Zwrot piniędzy zostanie przeprocesowany u nas w trakcie kilku godzin. (W wyjątkowych przypadkach może nam to zająć maksymalne 2 dni). Aby zwrot został prawidłowo zarejestrowany, niezbędne jest wykonanie następnych punktów:

       📌 Wyłącz narzędzie typu AdBlock,friGate CDN, Aliexpress Seller Check, VPN/Proxy/Socks, które mogą zabrać cookie.

       📌 Rób zakup bezpośrednio po przejściu ze strony BumerangCash.plPodczas korzystania kuponów, rabatów, bonusów i program lojlności innych serwisów, cashback jest nie możliwy.

       📌 Zwrot pieniędzy nalicza się tylko po dokonaniu zakupu towaru lub usługiWypłata cashback za wynajm samochodu, rezerwację wycieczki czy hotelu, zostanie zaakceptowana w momencie ich realizacji.

       📌 Zachęcamy jeszcze raz zapoznać się z pełnym opisem naszego regulaminu.

Zastanawiasz się nad tym, jak wybrać sprzęt fotograficzny📌

      Jeśli jesteś początkującym fotografem czy aktywnie prowadzisz konto na instagramie, cyfrowe.pl pomoże Ci w wyborze najlepszego sprzętu fotograficznego. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i stałej współpracy z dostawcami, oferuje szeroki zakres produktów i akcesoriów do nich. W sytuacji kiedy nie masz wystarczającej kwoty na koncie, żeby zapłacić za sprzęt, sklep również posiada wypożyczalnię, gdzie za dobrą cenę odbierzesz wymarzony produkt.

     cyfrowe.pl skupia się głównie na produktach o wysokiej jakości i doskonałej obsłudze. Asortyment jest stale aktualizowany o nowe modele rynku produktów fotograficznych. Zawsze dba o swoich klientach i swoje imię, dlatego wszystkie urządzenia przechodzą wymagającą selekcję od specjalistów i posiadają niezbędne certyfikaty jakości, licencji i gwarancji. W przypadku jakichkolwiek pytań możesz skontaktować się z ichnim konsultantem online na stornie cyfrowe.pl.

się lub aby uzyskać dostęp do kuponów

Jak otrzymać cashback
1
Zarejestruj się
2
Kupuj
Kliknij na przycisk „Idź na zakupy” i kontynuj zakupy
3
Otrzymaj cashback
Pieniądze zostaną przelane na twoje konto BoomerangCash. Możesz dokonać wypłatę w jakikolwiek wygodny dla Ciebie sposób