DHgate WW z Cashback, zwrot za zakupy online

do 6.00%
  • Informacja
  • Opinie
  • Kupony

📌 Podczas realizacji zamówienia przez aplikację mobilną cookies tracą swoją ważność.

📌 Rób zakup bezpośrednio po przejściu ze strony.

 

Czas zwrotu: 


       ⌚️ Od 15 do 50 dni

 

Stawki cashback DHgate.com 

 

      ➕ Nowy nie zarejestrowany klient  3,2%-6,4%

      ➕Stały klient  1,6%-4,8%

 

Ogólne informacje i uwagi:


       Cashback nalicza się po dokonaniu zakupu. Zwrot piniędzy zostanie przeprocesowany u nas w trakcie kilku godzin. (W wyjątkowych przypadkach może nam to zająć maksymalne 2 dni). Aby zwrot został prawidłowo zarejestrowany, niezbędne jest wykonanie następnych punktów:

 

       📌 Wyłącz narzędzie typu AdBlock, friGate CDN, Aliexpress Seller Check, VPN/Proxy/Socks, które mogą zabrać cookie.

       📌 Rób zakup bezpośrednio po przejściu ze strony BumerangCash.plPodczas korzystania kuponów, rabatów, bonusów i program lojlności innych serwisów, cashback jest nie możliwy.

       📌 Zwrot pieniędzy nalicza się tylko po dokonaniu zakupu towaru lub usługi. Wypłata cashback za wynajm samochodu, rezerwację wycieczki czy hotelu, zostanie zaakceptowana w momencie ich realizacji.

       📌 Zachęcamy jeszcze raz zapoznać się z pełnym opisem naszego regulaminu.

 

DHgate.com jest wiodącym światowym rynkiem hurtowym towarów wyprodukowanych w Chinach, łączącym międzynarodowych nabywców z chińskimi sprzedawcami hurtowymi oferującymi produkty o tej samej jakości, które można znaleźć gdzie indziej za ułamek ceny. DHgate.com  obsługuje ponad 30 milionów produktów w szerokim zakresie kategorii, w tym odzież i akcesoria, komputery, AGD, zabawki i hobby, zdrowie i uroda, torby i biżuteria, dom, auto i wiele innych. Zdobądź niskie ceny na najlepiej sprzedające się produkty, takie jak suknie ślubne, tablety i telefony komórkowe. DHgate.com zapewnia plan ochrony kupujących, bezpieczną politykę zwrotów, ekspresową dostawę i śledzenie przesyłek, a także zobowiązuje się zapewnić szybkie, łatwe i bezpieczne zakupy dla firm i konsumentów na całym świecie.

się lub aby uzyskać dostęp do kuponów

Jak otrzymać cashback
1
Zarejestruj się
2
Kupuj
Kliknij na przycisk „Idź na zakupy” i kontynuj zakupy
3
Otrzymaj cashback
Pieniądze zostaną przelane na twoje konto BoomerangCash. Możesz dokonać wypłatę w jakikolwiek wygodny dla Ciebie sposób