Promocje, kupony i kody rabatowe w Flixbus.pl z Cashback

3.18 %
  • Informacja
  • Opinie
  • Kupony

📌 Rób zakup bezpośrednio po przejściu ze strony.

 

Czas zwrotu: 


       ⌚️ Od 15 do 60 dni

 

Ogólne informacje i uwagi:


       Cashback w Flixbus nalicza się po dokonaniu zakupu. Zwrot piniędzy zostanie przeprocesowany u nas w trakcie kilku godzin. (W wyjątkowych przypadkach może nam to zająć maksymalne 2 dni). Aby zwrot został prawidłowo zarejestrowany, niezbędne jest wykonanie następnych punktów:

 

       📌 Wyłącz narzędzie typu AdBlock,friGate CDN, Aliexpress Seller Check, VPN/Proxy/Socks, które mogą zabrać cookie.

       📌 Rób zakup bezpośrednio po przejściu ze strony BumerangCash.plPodczas korzystania kuponów, rabatów, bonusów i program lojlności innych serwisów, cashback jest nie możliwy.

       📌 Zwrot pieniędzy nalicza się tylko po dokonaniu zakupu towaru lub usługiWypłata cashback za wynajm samochodu, rezerwację wycieczki czy hotelu, zostanie zaakceptowana w momencie ich realizacji.

       📌 Zachęcamy jeszcze raz zapoznać się z pełnym opisem naszego regulaminu.

 

Chcesz kupić bilety autobusowe📌 Flixbus bez problemu pomoże Ci w znalezieniu biletu. Na stronie znajdziesz rozkład jazdy autobusów zarówno w Europie, jak i w Polsce, dowiesz się również, czy są wolne miejsca i ceny biletów, zapominając o kolejkach w kasie autobusowej. Kupowanie biletów jest łatwe i proste: musisz wybrać żądany kierunek i określić datę w kalendarzu. System wyświetli odpowiednie opcje podróży autobusowych. Następnie wybierz najdogodniejszą i najtańszą opcję i kup bilet na stronie. Serwis pozwoli Ci zaoszczędzić czas i kupić bilety autobusowe w rozsądnej cenie.

się lub aby uzyskać dostęp do kuponów

Jak otrzymać cashback
1
Zarejestruj się
2
Kupuj
Kliknij na przycisk „Idź na zakupy” i kontynuj zakupy
3
Otrzymaj cashback
Pieniądze zostaną przelane na twoje konto BoomerangCash. Możesz dokonać wypłatę w jakikolwiek wygodny dla Ciebie sposób