Zwrot za zakupy online w Gearbest z Cashback

3.30%
  • Informacja
  • Opinie
  • Kupony

📌 Podczas realizacji zamówienia przez aplikację mobilną cookies tracą swoją ważność.

📌 Rób zakup bezpośrednio po przejściu ze strony.

 

Czas zwrotu: 


       ⌚️ Od 15 do 50 dni

 

 

Ogólne informacje i uwagi:


       Cashback nalicza się po dokonaniu zakupu. Zwrot piniędzy zostanie przeprocesowany u nas w trakcie kilku godzin. (W wyjątkowych przypadkach może nam to zająć maksymalne 2 dni). Aby zwrot został prawidłowo zarejestrowany, niezbędne jest wykonanie następnych punktów:

 

       📌 Wyłącz narzędzie typu AdBlock, friGate CDN, Aliexpress Seller Check, VPN/Proxy/Socks, które mogą zabrać cookie.

       📌 Rób zakup bezpośrednio po przejściu ze strony BumerangCash.plPodczas korzystania kuponów, rabatów, bonusów i program lojlności innych serwisów, cashback jest nie możliwy.

       📌 Zwrot pieniędzy nalicza się tylko po dokonaniu zakupu towaru lub usługi. Wypłata cashback za wynajm samochodu, rezerwację wycieczki czy hotelu, zostanie zaakceptowana w momencie ich realizacji.

       📌 Zachęcamy jeszcze raz zapoznać się z pełnym opisem naszego regulaminu.

 

Internetowy sklep GearBest został powołany do życia dla wszystkich tych, którzy uwielbiają gadżety, i chętnie dzielą się swoją pasją w dziedzinie nowinek technologicznych.

Wiele sklepów może nie spełnić Twoich oczekiwań, mogą nie posiadać interesującego Cię towaru, cena może być zbyt wysoka, ale GearBest nie zna takich problemów.

Ta świetna internetowa platforma z najróżniejszymi gadżetami i sprzętem elektronicznym, mająca w swojej bogatej ofercie takie przedmioty jak: telefony, power banki, laptopy, i tym podobne urządzenia elektroniczne, a także ubrania, zegarki, zabawki, słuchawki i wiele innych produktów, prowadzi sprzedaż wysyłkową, z dostawą do wszystkich krajów, w tym do Polski.

By się o tym przekonać, warto zajrzeć na stronę internetową GearBest, najlepszą platformę sprzedażową stacjonującą w Chinach, która oferuje pełnowartościowe i nowoczesne towary po niewiarygodnie niskich cenach.

się lub aby uzyskać dostęp do kuponów

Jak otrzymać cashback
1
Zarejestruj się
2
Kupuj
Kliknij na przycisk „Idź na zakupy” i kontynuj zakupy
3
Otrzymaj cashback
Pieniądze zostaną przelane na twoje konto BoomerangCash. Możesz dokonać wypłatę w jakikolwiek wygodny dla Ciebie sposób