Cashback w Guess, korzystaj z kodów rabatowych, ofert, zniżek.

3.98 %
  • Informacja
  • Opinie
  • Kupony

Czas zwrotu: 


       ⌚️ Od 15 do 60 dni

 

Ogólne informacje i uwagi:


       Cashback nalicza się po dokonaniu zakupu. Zwrot piniędzy zostanie przeprocesowany u nas w trakcie kilku godzin. (W wyjątkowych przypadkach może nam to zająć maksymalne 2 dni). Aby zwrot został prawidłowo zarejestrowany, niezbędne jest wykonanie następnych punktów:

 

       📌 Wyłącz narzędzie typu AdBlock, friGate CDN, Aliexpress Seller Check, VPN/Proxy/Socks, które mogą zabrać cookie.

       📌 Rób zakup bezpośrednio po przejściu ze strony BumerangCash.plPodczas korzystania kuponów, rabatów, bonusów i program lojlności innych serwisów, cashback jest nie możliwy.

       📌 Zwrot pieniędzy nalicza się tylko po dokonaniu zakupu towaru lub usługi. Wypłata cashback za wynajm samochodu, rezerwację wycieczki czy hotelu, zostanie zaakceptowana w momencie ich realizacji.

       📌 Zachęcamy jeszcze raz zapoznać się z pełnym opisem naszego regulaminu.

 

Kolekcje GUESS są przeznaczone dla młodych, którzy kochają jasne i piękne życie. Dziewczyna GUESS jest stylowa, seksowna i zuchwała. Nosi sukienki, dżinsy i spodnie, podkreślając figurę, preferuje akcesoria z dużą ilością dekoracyjnych elementów metalowych. Męskie kolekcje są zaprojektowane w stylu street-casual.

GUESS to harmonijne połączenie klasycznych i najnowszych trendów mody, kontrastu i nieprzewidywalności, szyku i elegancji, innowacji i wyrafinowania. A co najważniejsze, oryginalność i ciągłe generowanie nowych pomysłów. Kolekcje Guess nie mogą stać się nieaktualne, ponieważ są stale aktualizowane i każdy klient może wybrać kierunek najbardziej odpowiedni dla jego preferencji.

się lub aby uzyskać dostęp do kuponów

Jak otrzymać cashback
1
Zarejestruj się
2
Kupuj
Kliknij na przycisk „Idź na zakupy” i kontynuj zakupy
3
Otrzymaj cashback
Pieniądze zostaną przelane na twoje konto BoomerangCash. Możesz dokonać wypłatę w jakikolwiek wygodny dla Ciebie sposób