Zniżki, oferty i kupony w home&you z Cashback

2.57 %
  • Informacja
  • Opinie
  • Kupony

Czas zwrotu: 


       ⌚️ Od 15 do 60 dni

 

Ogólne informacje i uwagi:


       Cashback w home&you nalicza się po dokonaniu zakupu. Zwrot piniędzy zostanie przeprocesowany u nas w trakcie kilku godzin. (W wyjątkowych przypadkach może nam to zająć maksymalne 2 dni). Aby zwrot został prawidłowo zarejestrowany, niezbędne jest wykonanie następnych punktów:

 

       📌 Wyłącz narzędzie typu AdBlock,friGate CDN, Aliexpress Seller Check, VPN/Proxy/Socks, które mogą zabrać cookie.

       📌 Rób zakup bezpośrednio po przejściu ze strony BumerangCash.plPodczas korzystania kuponów, rabatów, bonusów i program lojlności innych serwisów, cashback jest nie możliwy.

       📌 Zwrot pieniędzy nalicza się tylko po dokonaniu zakupu towaru lub usługiWypłata cashback za wynajm samochodu, rezerwację wycieczki czy hotelu, zostanie zaakceptowana w momencie ich realizacji.

       📌 Zachęcamy jeszcze raz zapoznać się z pełnym opisem naszego regulaminu.

 

     Chcesz mieszkać w pięknym i wygodnym domu📌

     Aby stworzyć estetycznie komfortowe warunki, musisz zdecydować o stylu wnętrza, a także zakupić wszystkie niezbędne elementy wystroju. Dokonać właściwego wyboru, pomoże Ci sklep internetowy home&you, który oferuje najbardziej zróżnicowane i oryginalne elementy wyposażenia wnętrz z dostawą w całej Polsce.

     Co wybrać📌 Wystrój wnętrza to różne eleganckie dodatki, jasne i piękne drobiazgi, które nadają domowi stylowy i wykończony wygląd. Są to unikatowe wynalazki, bez których nie obejdzie się nowoczesne wnętrze - niezwykłe świeczniki, kwiaty, figurki, ramki do zdjęć, zegarki i pudełka z biżuterią, a także dekoracyjne meble i poduszki. Wszystkie te akcesoria są częścią naszego życia, a bez nich byłoby ono nudne i szare.

się lub aby uzyskać dostęp do kuponów

Jak otrzymać cashback
1
Zarejestruj się
2
Kupuj
Kliknij na przycisk „Idź na zakupy” i kontynuj zakupy
3
Otrzymaj cashback
Pieniądze zostaną przelane na twoje konto BoomerangCash. Możesz dokonać wypłatę w jakikolwiek wygodny dla Ciebie sposób