Zniżki, oferty i kupony w Jula.pl z Cashback

1.50 %
  • Informacja
  • Opinie
  • Kupony

Czas zwrotu: 


       ⌚️ Od 15 do 60 dni

 

Ogólne informacje i uwagi:


       Cashback w Jula nalicza się po dokonaniu zakupu. Zwrot piniędzy zostanie przeprocesowany u nas w trakcie kilku godzin. (W wyjątkowych przypadkach może nam to zająć maksymalne 2 dni). Aby zwrot został prawidłowo zarejestrowany, niezbędne jest wykonanie następnych punktów:

 

       📌 Wyłącz narzędzie typu AdBlock,friGate CDN, Aliexpress Seller Check, VPN/Proxy/Socks, które mogą zabrać cookie.

       📌 Rób zakup bezpośrednio po przejściu ze strony BumerangCash.plPodczas korzystania kuponów, rabatów, bonusów i program lojlności innych serwisów, cashback jest nie możliwy.

       📌 Zwrot pieniędzy nalicza się tylko po dokonaniu zakupu towaru lub usługiWypłata cashback za wynajm samochodu, rezerwację wycieczki czy hotelu, zostanie zaakceptowana w momencie ich realizacji.

       📌 Zachęcamy jeszcze raz zapoznać się z pełnym opisem naszego regulaminu.

 

     Krajowa sieć centrów handlowych Jula jest liderem handlu detalicznego w Polsce, co daje możliwość zakupu towarów wysokiej jakości w zakresie budowy i remontów, domu i ogrodu, dekoracji mieszkań w formacie "OD I DO". Celem firmy jest stworzenie najkorzystniejszych warunków do budowy, naprawy i majsterkowania, oszczędzając czas, korzystając z wygodnych technologii obsługi i pełnego spektrum towarów i usług. Głównym kierunkiem rozwoju Jula jest doskonalenie, wzrost poziomu obsługi, ekspansja asortymentu towarów i usług dla maksymalnego zaspokojenia potrzeb konsumentów.

się lub aby uzyskać dostęp do kuponów

Jak otrzymać cashback
1
Zarejestruj się
2
Kupuj
Kliknij na przycisk „Idź na zakupy” i kontynuj zakupy
3
Otrzymaj cashback
Pieniądze zostaną przelane na twoje konto BoomerangCash. Możesz dokonać wypłatę w jakikolwiek wygodny dla Ciebie sposób