Promocje, kupony i kody rabatowe w Kicks z Cashback

3.50 %
  • Informacja
  • Opinie
  • Kupony

Czas zwrotu: 


       ⌚️ Od 15 do 60 dni

 

Ogólne informacje i uwagi:


       Cashback w nalicza się po dokonaniu zakupu. Zwrot piniędzy zostanie przeprocesowany u nas w trakcie kilku godzin. (W wyjątkowych przypadkach może nam to zająć maksymalne 2 dni). Aby zwrot został prawidłowo zarejestrowany, niezbędne jest wykonanie następnych punktów:

 

       📌 Wyłącz narzędzie typu AdBlock,friGate CDN, Aliexpress Seller Check, VPN/Proxy/Socks, które mogą zabrać cookie.

       📌 Rób zakup bezpośrednio po przejściu ze strony BumerangCash.plPodczas korzystania kuponów, rabatów, bonusów i program lojlności innych serwisów, cashback jest nie możliwy.

       📌 Zwrot pieniędzy nalicza się tylko po dokonaniu zakupu towaru lub usługiWypłata cashback za wynajm samochodu, rezerwację wycieczki czy hotelu, zostanie zaakceptowana w momencie ich realizacji.

       📌 Zachęcamy jeszcze raz zapoznać się z pełnym opisem naszego regulaminu.

 

Dzisiaj kupowanie butów jest łatwe, czasami nawet wydaje się, że są sprzedawani na każdym rogu. Niestety, bardzo często ten element garderoby jest prezentowany w wielu sklepach jako dodatek do odzieży. Dlatego w przypadku modeli wysokiej jakości, komfortowych i pięknych dobrze jest zajrzeć w specjalistyczny sklep obuwniczy kicks.land , w którym pracownicy są profesjonalnie zaangażowani w badanie popytu, wybór asortymentu, sporządzanie kolekcji i bezpośrednio współpracują z wiodącymi producentami. Europejskie firmy obuwnicze podczas krawiectwa, biorą pod uwagę specyfikę różnych rodzajów stóp, co wpływa na wygodę buta, wykorzystują wysokiej jakości i przyjazne dla środowiska materiały, nowoczesne technologie.

się lub aby uzyskać dostęp do kuponów

Jak otrzymać cashback
1
Zarejestruj się
2
Kupuj
Kliknij na przycisk „Idź na zakupy” i kontynuj zakupy
3
Otrzymaj cashback
Pieniądze zostaną przelane na twoje konto BoomerangCash. Możesz dokonać wypłatę w jakikolwiek wygodny dla Ciebie sposób