Zwrot za zakupy online w Komputronik z Cashback
do 3.00%
  • Informacja
  • Opinie
  • Kupony

Czas zwrotu: 


       ⌚️ Od 15 do 75 dni

 

Ogólne informacje i uwagi:


        Cashback nalicza się po dokonaniu zakupu. Zwrot piniędzy zostanie przeprocesowany u nas w trakcie kilku godzin. (W wyjątkowych przypadkach może nam to zająć maksymalne 2 dni). Aby zwrot został prawidłowo zarejestrowany, niezbędne jest wykonanie następnych punktów:
 

       📌 Wyłącz narzędzie typu AdBlock,friGate CDN, Aliexpress Seller Check, VPN/Proxy/Socks, które mogą zabrać cookie.

       📌 Rób zakup bezpośrednio po przejściu ze strony BumerangCash.plPodczas korzystania kuponów, rabatów, bonusów i program lojlności innych serwisów, cashback jest nie możliwy.

       📌 Zwrot pieniędzy nalicza się tylko po dokonaniu zakupu towaru lub usługiWypłata cashback za wynajm samochodu, rezerwację wycieczki czy hotelu, zostanie zaakceptowana w momencie ich realizacji.

       📌 Zachęcamy jeszcze raz zapoznać się z pełnym opisem naszego regulaminu.

 

Sklep internetowy Komputronik jest jednym z liderów krajowych sklepów sprzętu elektrycznego i AGD w Polsce. Jeśli szukasz najlepszego urządzenia elektronicznego w dostępnych cenach to tylko na stronie www.komputronik.pl.

Jak wiesz, czas to pieniądze, więc musisz go oszczędzać. I zawsze możesz kupić sprzęt elektryczny lub AGD w tym sklepie internetowym. Gama produktów oferowanych przez firmę zawiera ponad 15 000 artykułów! Głównym ich celem jest poprawa jakości życia klientów. Połączenie trendów i nowych technologii pozwala zachwycić klienta możliwością najbardziej wygodnego i niedrogiego zakupu towarów za pośrednictwem dużego internetowego sklepu z urządzeniami. Dzięki potencjału sieci internet, sklep jest czynny 24 godziny na dobę!

Przeglądając oferty wielu stron internetowych, na pewno trafisz na Komputronik, ponieważ jest to sklep z wysoką jakością towarów! Firma gwarantuje najlepsze oferty, niskie ceny i wysoki profesjonalny poziom usług. Niezależnie od aktualnej lokalizacji, masz możliwość zamówienia towarów do jakiegokolwiek miasta w Polsce. Prawdziwe oszczędzanie budżetu i czasu, kupowanie jest wygodnym i opłacalnym!

się lub aby uzyskać dostęp do kuponów

Jak otrzymać cashback
1
Zarejestruj się
2
Kupuj
Kliknij na przycisk „Idź na zakupy” i kontynuj zakupy
3
Otrzymaj cashback
Pieniądze zostaną przelane na twoje konto BoomerangCash. Możesz dokonać wypłatę w jakikolwiek wygodny dla Ciebie sposób
Podobne sklepy