Mango z Cashback, zwrot za zakupy online

6.00%
  • Informacja
  • Opinie
  • Kupony

Czas zwrotu: 


       ⌚️ Od 15 do 60 dni

 

Ogólne informacje i uwagi:


       Cashback w Mango.pl nalicza się po dokonaniu zakupu. Zwrot piniędzy zostanie przeprocesowany u nas w trakcie kilku godzin. (W wyjątkowych przypadkach może nam to zająć maksymalne 2 dni). Aby zwrot został prawidłowo zarejestrowany, niezbędne jest wykonanie następnych punktów:

 

       📌 Wyłącz narzędzie typu AdBlock,friGate CDN, Aliexpress Seller Check, VPN/Proxy/Socks, które mogą zabrać cookie.

       📌 Rób zakup bezpośrednio po przejściu ze strony BumerangCash.plPodczas korzystania kuponów, rabatów, bonusów i program lojlności innych serwisów, cashback jest nie możliwy.

       📌 Zwrot pieniędzy nalicza się tylko po dokonaniu zakupu towaru lub usługiWypłata cashback za wynajm samochodu, rezerwację wycieczki czy hotelu, zostanie zaakceptowana w momencie ich realizacji.

       📌 Zachęcamy jeszcze raz zapoznać się z pełnym opisem naszego regulaminu.

 

Najlepszy sprzęt AGD, naczynia, akcesoria do czyszczenia oraz sprzęt sportowy w najbardziej przystępnych cenach jest sprzedawany w sklepie internetowym Mango.pl.

 

Trudno sobie dziś wyobrazić domu bez sprzętu AGD, spełniając funkcję rozrywkową, a także umożliwia szybkie i sprawne wykonanie wielu codziennych zadań. Nowoczesna gama takich urządzeń pomaga znacząco poprawić jakość życia i uprościć pracę ludzi, automatyzując wiele prac domowych i robiąc je prostszymi i bardziej wygodnymi. W sklepie znajdziesz takie popularne marki jak Walkmaxx, Dormeo, Rovus, Delimano i wiele więcej. Dość przystępne ceny sprzętu AGD zapewniają jego duży popyt i popularność. Jeśli szukasz idealnego sprzętu do domu, sprawdź sklep internetowy Mango.pl.

 

się lub aby uzyskać dostęp do kuponów

Jak otrzymać cashback
1
Zarejestruj się
2
Kupuj
Kliknij na przycisk „Idź na zakupy” i kontynuj zakupy
3
Otrzymaj cashback
Pieniądze zostaną przelane na twoje konto BoomerangCash. Możesz dokonać wypłatę w jakikolwiek wygodny dla Ciebie sposób