MediaExpert z Cashback, zwrot za zakupy online

do 3.30%
  • Informacja
  • Opinie
  • Kupony

Czas zwrotu: 


       ⌚️ Od 15 do 60 dni

 

Stawki cashback w mediaexpert

       RTV/AGD - 1.1%

       Dom i ogród- 1.65%

       Muzyka/Rekreacja - 3.30%

 

Ogólne informacje i uwagi:


       Cashback w nalicza się po dokonaniu zakupu. Zwrot piniędzy zostanie przeprocesowany u nas w trakcie kilku godzin. (W wyjątkowych przypadkach może nam to zająć maksymalne 2 dni). Aby zwrot został prawidłowo zarejestrowany, niezbędne jest wykonanie następnych punktów:

 

       📌 Wyłącz narzędzie typu AdBlock,friGate CDN, Aliexpress Seller Check, VPN/Proxy/Socks, które mogą zabrać cookie.

       📌 Rób zakup bezpośrednio po przejściu ze strony BumerangCash.pl. Podczas korzystania kuponów, rabatów, bonusów i program lojlności innych serwisów, cashback jest nie możliwy.

       📌 Zwrot pieniędzy nalicza się tylko po dokonaniu zakupu towaru lub usługi. Wypłata cashback za wynajm samochodu, rezerwację wycieczki czy hotelu, zostanie zaakceptowana w momencie ich realizacji.

       📌 Zachęcamy jeszcze raz zapoznać się z pełnym opisem naszego regulaminu.

 

 mediaexpert  to energicznie rozwijająca sieć sklepów handlu detalicznego sprzętem AGD i elektroniki od ponad 15 lat. W sklepie Klienci mogą uzyskać profesjonalne doradztwo z szerokiego asortymentu towarów, aby wybrać najbardziej odpowiedni model i otrzymać go po cenach internetowych. W  mediaexpert   znajdziesz między innymi małe i duże AGD, smart TV, itp a w niektórych lokalach handlowych również quady, sprzęt do pielęgnacji ogrodów, skutery, rowery, elektronarzędzia oraz sprzęt relaksacyjny.

Firma znajduje się w pierwszej dziesiątce sklepów internetowych. Centr obsługi klienta odpowiada na pytania i pomaga wybrać produkt przez cały dzień. Złóż wniosek na stronie internetowej i otrzymaj towar prosto do Twojego domu lub biura. Jeśli nie potrzebujesz tej usługi, możesz odebrać produkt samodzielnie w sklepie stacjonarnym.

się lub aby uzyskać dostęp do kuponów

Jak otrzymać cashback
1
Zarejestruj się
2
Kupuj
Kliknij na przycisk „Idź na zakupy” i kontynuj zakupy
3
Otrzymaj cashback
Pieniądze zostaną przelane na twoje konto BoomerangCash. Możesz dokonać wypłatę w jakikolwiek wygodny dla Ciebie sposób