Zwrot za zakupy online w Ministerstwo Gadżetów z Cashback
4.68%
  • Informacja
  • Opinie
  • Kupony

Czas zwrotu: 


       ⌚️ Od 15 do 60 dni

 

Ogólne informacje i uwagi:


       Cashback w Ministerstwo Gadżetów nalicza się po dokonaniu zakupu. Zwrot piniędzy zostanie przeprocesowany u nas w trakcie kilku godzin. (W wyjątkowych przypadkach może nam to zająć maksymalne 2 dni). Aby zwrot został prawidłowo zarejestrowany, niezbędne jest wykonanie następnych punktów:

 

       📌 Wyłącz narzędzie typu AdBlock,friGate CDN, Aliexpress Seller Check, VPN/Proxy/Socks, które mogą zabrać cookie.

       📌 Rób zakupy bezpośrednio po przejściu ze strony BumerangCash.plPodczas korzystania kuponów, rabatów, bonusów i program lojlności innych serwisów, cashback jest nie możliwy.

       📌 Zwrot pieniędzy nalicza się tylko po dokonaniu zakupu towaru lub usługiWypłata cashback za wynajm samochodu, rezerwację wycieczki czy hotelu, zostanie zaakceptowana w momencie ich realizacji.

       📌 Zachęcamy jeszcze raz zapoznać się z pełnym opisem naszego regulaminu.

 

Co uważają za dobry prezent i co chcą otrzymać w prezencie? Najbardziej popularna odpowiedź - "prezent to tylko dodatek, a najważniejszą rzeczą jest uwaga"?

Celem Ministerstwa Gadżetów jest pomóc Ci znaleźć właściwe produkty, z których będziesz mógł wybrać. Nie ma znaczenia, co to jest: biały notatnik, coś małego i romantycznego, albo czajnik, i koniecznie metaliczny i żółty. Zadaniem firmy jest znalezienie odpowiedź na każdy z twoich impulsów twórczych i spróbować przedstawić tę odpowiedź w najbardziej wygodny sposób.

 

 

 

się lub aby uzyskać dostęp do kuponów

Jak otrzymać cashback
1
Zarejestruj się
2
Kupuj
Kliknij na przycisk „Idź na zakupy” i kontynuj zakupy
3
Otrzymaj cashback
Pieniądze zostaną przelane na twoje konto BoomerangCash. Możesz dokonać wypłatę w jakikolwiek wygodny dla Ciebie sposób
Podobne sklepy