Cashback w Neo24, korzystaj z kodów rabatowych, ofert, zniżek.

0.90 %
  • Informacja
  • Opinie
  • Kupony

Czas zwrotu: 


       ⌚️ Od 15 do 60 dni

 

Ogólne informacje i uwagi:


       Cashback w nalicza się po dokonaniu zakupu. Zwrot piniędzy zostanie przeprocesowany u nas w trakcie kilku godzin. (W wyjątkowych przypadkach może nam to zająć maksymalne 2 dni). Aby zwrot został prawidłowo zarejestrowany, niezbędne jest wykonanie następnych punktów:

 

       📌 Wyłącz narzędzie typu AdBlock,friGate CDN, Aliexpress Seller Check, VPN/Proxy/Socks, które mogą zabrać cookie.

       📌 Rób zakup bezpośrednio po przejściu ze strony BumerangCash.pl. Podczas korzystania kuponów, rabatów, bonusów i program lojlności innych serwisów, cashback jest nie możliwy.

       📌 Zwrot pieniędzy nalicza się tylko po dokonaniu zakupu towaru lub usługi. Wypłata cashback za wynajm samochodu, rezerwację wycieczki czy hotelu, zostanie zaakceptowana w momencie ich realizacji.

       📌 Zachęcamy jeszcze raz zapoznać się z pełnym opisem naszego regulaminu.

 

Małe, a także duże AGD, klimatyzacja, telewizory, sprzęt audio i wideo, komputery, produkty dla domu i ogrodu są prezentowane w katalogu wirtualnego sklepu Neo24.pl. Zawsze możesz tu zrealizować doskonałą okazję do zakupu sprzętu po niskich cenach. Strona internetowa zawiera wszystko, czego potrzeba do optymalnego wyboru produktów i ich zakupu. Teraz nie musisz rozglądać się po licznych sklepach w poszukiwaniu niezbędnych produktów. Wygodny i tani sklep Neo24 pomoże Ci znaleźć to, czego szukasz, bez nudnych poszukiwań.

 

Nie szukaj odpowiedzi na pytanie, jaki rodzaj taniego sprzętu AGD jest najwyższej jakości - zrobiliśmy to już za Ciebie, zamawiaj dostawę towarów od najlepszych producentów, których reputacja nie budzi wątpliwości. Poznaj stronę sklepu i upewnij się, że proces kupowanie sprzętu AGD jest szybki i łatwy, a marki są gwarancją jakości produktów.

się lub aby uzyskać dostęp do kuponów

Jak otrzymać cashback
1
Zarejestruj się
2
Kupuj
Kliknij na przycisk „Idź na zakupy” i kontynuj zakupy
3
Otrzymaj cashback
Pieniądze zostaną przelane na twoje konto BoomerangCash. Możesz dokonać wypłatę w jakikolwiek wygodny dla Ciebie sposób