Promocje, kupony i kody rabatowe w Neonet z Cashback

1.56 %
  • Informacja
  • Opinie
  • Kupony

Czas zwrotu: 


       ⌚️ Od 15 do 60 dni

 

Stawki cashback w 

       1.56% BI- duze AGD zabudowa

      ➕ 1.38% GSM-smartfony 

      ➕ 1.38% IT–laptopy

      ➕ 0.6% akcesoria

      ➕ 0.6% Navi, Foto 

Ogólne informacje i uwagi:


       Cashback nalicza się po dokonaniu zakupu. Zwrot piniędzy zostanie przeprocesowany u nas w trakcie kilku godzin. (W wyjątkowych przypadkach może nam to zająć maksymalne 2 dni). Aby zwrot został prawidłowo zarejestrowany, niezbędne jest wykonanie następnych punktów:

 

       📌 Wyłącz narzędzie typu AdBlock,friGate CDN, Aliexpress Seller Check, VPN/Proxy/Socks, które mogą zabrać cookie.

       📌 Rób zakup bezpośrednio po przejściu ze strony BumerangCash.pl. Podczas korzystania kuponów, rabatów, bonusów i program lojlności innych serwisów, cashback jest nie możliwy.

       📌 Zwrot pieniędzy nalicza się tylko po dokonaniu zakupu towaru lub usługi. Wypłata cashback za wynajm samochodu, rezerwację wycieczki czy hotelu, zostanie zaakceptowana w momencie ich realizacji.

       📌 Zachęcamy jeszcze raz zapoznać się z pełnym opisem naszego regulaminu.     NEONET.pl jest liderem w sprzedaży urządzeń i akcesoriów IT, RTV i AGD. Wiedzą, jak szybkie jest życie i jak ważne jest być na czas! Budując karierę, wychowując dzieci i realizując swoje marzenia, NEONET.pl jest zawsze na bieżąco w odległości jednego kliknięcia, kroku, rozmowy. Sklep internytowy oferuje ogromną game sprzętu od największych producentów polskich i marek światowych. Są to takie firmy jak Huawei, Whirlpool, Acer, Toshiba, LG, Amica, Tefal, Apple, Sony, Asus, Siemens, Beko, Kenwood, Samsung, Bosch, Philips, Braun, Panasonic, Electrolux czy Hewlett-Packard. W domu, w pracy, w kawiarniach czy w samolocie - kup elektronikę i zamów dostawe produkty do domu. Zrób to szybko, komfortowo i bez kolejek razem z NEONET.pl

 

TOMASZ FUCHS
TOMASZ FUCHS
Ocena
14.07.2019
super

się lub aby uzyskać dostęp do kuponów

Jak otrzymać cashback
1
Zarejestruj się
2
Kupuj
Kliknij na przycisk „Idź na zakupy” i kontynuj zakupy
3
Otrzymaj cashback
Pieniądze zostaną przelane na twoje konto BoomerangCash. Możesz dokonać wypłatę w jakikolwiek wygodny dla Ciebie sposób