New Balance z Cashback, zwrot za zakupy online

2.70%
  • Informacja
  • Opinie
  • Kupony

Czas zwrotu: 

 


       ⌚️ Od 15 do 60 dni

Ogólne informacje i uwagi:


       Cashback w New Balance nalicza się po dokonaniu zakupu. Zwrot piniędzy zostanie przeprocesowany u nas w trakcie kilku godzin. (W wyjątkowych przypadkach może nam to zająć maksymalne 2 dni). Aby zwrot został prawidłowo zarejestrowany, niezbędne jest wykonanie następnych punktów:

       📌 Wyłącz narzędzie typu AdBlock,friGate CDN, Aliexpress Seller Check, VPN/Proxy/Socks, które mogą zabrać cookie.

       📌 Rób zakup bezpośrednio po przejściu ze strony BumerangCash.plPodczas korzystania kuponów, rabatów, bonusów i program lojlności innych serwisów, cashback jest nie możliwy.

       📌 Zwrot pieniędzy nalicza się tylko po dokonaniu zakupu towaru lub usługiWypłata cashback za wynajm samochodu, rezerwację wycieczki czy hotelu, zostanie zaakceptowana w momencie ich realizacji.

       📌 Zachęcamy jeszcze raz zapoznać się z pełnym opisem naszego regulaminu.

 

     New Balance to amerykańska marka, założona w 1906 roku. Od ponad stu lat firma produkuje obuwie sportowe, w skład którego wchodzi system własnych innowacyjnych technologii: wsparcie stopy, kontrola ruchu i ochrona przed zamoczeniem.

     Historia marki rozpoczęła się w 1906 roku w Stanach Zjednoczonych w mieście Belmont, kiedy 33-letni imigrant z Anglii William Riley założył laboratorium do opracowywania i produkcji butów ortopedycznych. Oglądając kurczaka spacerującego po ogrodzie, zwrócił uwagę na jego wyjątkową stabilność i doskonałą równowagę podczas chodzenia ze względu na strukturę nóg kurczaka, który ma trzy punkty podparcia. Pomysł ten został wkrótce wcielony w projekt najnowszego systemu wsparcia butów sportowych - analogicznie do stopy kurczaka. Technologia przynosi mu uznanie, a firma otrzymuje swoją pierwszą oficjalną nazwę - New Balance Arch Company.

     W 1938 r. Riley opracowuje i uruchamia pierwsze buty do biegania New Balance dla lokalnego klubu sportowego. W 1940 r. zawodnicy po raz pierwszy uczestniczyli w zawodach, po czym firma rozpoczęła produkcję butów na zamówienie dla profesjonalnych sportowców.

     W 1954 roku liczba osób prowadzących działalność w Stanach Zjednoczonych gwałtownie wzrosła, i wielu z nich zaczęło zamawiać buty do biegania New Balance, wiedząc, że firma ma wyjątkowe doświadczenia i specjalne technologie w projektowaniu obuwia.

     Logo firmy z literą "N", innowacyjne technologie, ogromny wybór kolorów, obecność w kolekcji profesjonalnego obuwia dla sportowców to podstawa popularności tej marki butów sportowych.

się lub aby uzyskać dostęp do kuponów

Jak otrzymać cashback
1
Zarejestruj się
2
Kupuj
Kliknij na przycisk „Idź na zakupy” i kontynuj zakupy
3
Otrzymaj cashback
Pieniądze zostaną przelane na twoje konto BoomerangCash. Możesz dokonać wypłatę w jakikolwiek wygodny dla Ciebie sposób