Zwrot za zakupy online w omio z Cashback

3.00%
  • Informacja
  • Opinie
  • Kupony

📌 Podczas realizacji zamówienia przez aplikację mobilną cookies tracą swoją ważność.

📌 Rób zakup bezpośrednio po przejściu ze strony.

 

Czas zwrotu: 


       ⌚️ Od 15 do 50 dni

 

Ogólne informacje i uwagi:


       Cashback nalicza się po dokonaniu zakupu. Zwrot piniędzy zostanie przeprocesowany u nas w trakcie kilku godzin. (W wyjątkowych przypadkach może nam to zająć maksymalne 2 dni). Aby zwrot został prawidłowo zarejestrowany, niezbędne jest wykonanie następnych punktów:

 

       📌 Wyłącz narzędzie typu AdBlock, friGate CDN, Aliexpress Seller Check, VPN/Proxy/Socks, które mogą zabrać cookie.

       📌 Rób zakup bezpośrednio po przejściu ze strony BumerangCash.plPodczas korzystania kuponów, rabatów, bonusów i program lojlności innych serwisów, cashback jest nie możliwy.

       📌 Zwrot pieniędzy nalicza się tylko po dokonaniu zakupu towaru lub usługi. Wypłata cashback za wynajm samochodu, rezerwację wycieczki czy hotelu, zostanie zaakceptowana w momencie ich realizacji.

       📌 Zachęcamy jeszcze raz zapoznać się z pełnym opisem naszego regulaminu.

 

     Jeśli chcesz kupić bilet, ale stać w kolejce przy kasie nie ma ani siły, ani czasu📌 Ten problem można łatwo rozwiązać dzięki omio.com. Możesz zarezerwować i kupić bilety online prosto z własnego domu. Serwis pozwoli Ci w ciągu kilku sekund zobaczyć dostępność biletów, rozkład jazdy, ceny, czas przyjazdu i odjazdu, czas podróży, a także liczbę biletów dostępnych w tym samym dniu. Na stronie omio.com można nie tylko kupić tanie bilety przez internet, ale także dobrze zaoszczędzić. Ponadto, kupując bilety przez Internet, samodzielnie kontrolujesz i wypewniasz ich, eliminując możliwość błędu i pomyłki przy kasie.

się lub aby uzyskać dostęp do kuponów

Jak otrzymać cashback
1
Zarejestruj się
2
Kupuj
Kliknij na przycisk „Idź na zakupy” i kontynuj zakupy
3
Otrzymaj cashback
Pieniądze zostaną przelane na twoje konto BoomerangCash. Możesz dokonać wypłatę w jakikolwiek wygodny dla Ciebie sposób