Poscielone z Cashback, zwrot za zakupy online

5.00%
  • Informacja
  • Opinie
  • Kupony

Czas zwrotu: 


       ⌚️ Od 15 do 60 dni

 

 

Ogólne informacje i uwagi:


       Cashback nalicza się po dokonaniu zakupu. Zwrot piniędzy zostanie przeprocesowany u nas w trakcie kilku godzin. (W wyjątkowych przypadkach może nam to zająć maksymalne 2 dni). Aby zwrot został prawidłowo zarejestrowany, niezbędne jest wykonanie następnych punktów:

 

       📌 Wyłącz narzędzie typu AdBlock, friGate CDN, Aliexpress Seller Check, VPN/Proxy/Socks, które mogą zabrać cookie.

       📌 Rób zakup bezpośrednio po przejściu ze strony BumerangCash.plPodczas korzystania kuponów, rabatów, bonusów i program lojlności innych serwisów, cashback jest nie możliwy.

       📌 Zwrot pieniędzy nalicza się tylko po dokonaniu zakupu towaru lub usługi. Wypłata cashback za wynajm samochodu, rezerwację wycieczki czy hotelu, zostanie zaakceptowana w momencie ich realizacji.

       📌 Zachęcamy jeszcze raz zapoznać się z pełnym opisem naszego regulaminu.

 

Wybierając pościel, musisz rozwiązać wiele pytań. Jak wybrać pościel, która byłaby wysokiej jakości? Dlaczego cena tego samego rodzaju tkaniny jest inna? Jaka jest cena zestawu pościeli?

Różnorodność materiałów, kolorów, modeli zestawów w specjalistycznych sklepach może zaspokoić najbardziej wybrednych klientów, ale wymaga czasu i nerwów. Sklep internetowy poscielone.pl reprezentuje około stu marek pościeli, które są bardzo wygodnie zamówić u nich przez katalog, kupić za jednym kliknięciem i zorganizować dostawę do domu i na terenie całego kraju. Koszt kompletu pościeli kształtowany jest w zależności od rodzaju użytej tkaniny, wielkości i konfiguracji.

 

się lub aby uzyskać dostęp do kuponów

Jak otrzymać cashback
1
Zarejestruj się
2
Kupuj
Kliknij na przycisk „Idź na zakupy” i kontynuj zakupy
3
Otrzymaj cashback
Pieniądze zostaną przelane na twoje konto BoomerangCash. Możesz dokonać wypłatę w jakikolwiek wygodny dla Ciebie sposób