Zwrot za zakupy online w Prezenty.pl z Cashback
4.62%
  • Informacja
  • Opinie
  • Kupony

Czas zwrotu: 


       ⌚️ Od 15 do 60 dni

 

Ogólne informacje i uwagi:


       Cashback nalicza się po dokonaniu zakupu. Zwrot piniędzy zostanie przeprocesowany u nas w trakcie kilku godzin. (W wyjątkowych przypadkach może nam to zająć maksymalne 2 dni). Aby zwrot został prawidłowo zarejestrowany, niezbędne jest wykonanie następnych punktów:

 

       📌 Wyłącz narzędzie typu AdBlock, friGate CDN, Aliexpress Seller Check, VPN/Proxy/Socks, które mogą zabrać cookie.

       📌 Rób zakup bezpośrednio po przejściu ze strony BumerangCash.plPodczas korzystania kuponów, rabatów, bonusów i program lojlności innych serwisów, cashback jest nie możliwy.

       📌 Zwrot pieniędzy nalicza się tylko po dokonaniu zakupu towaru lub usługi. Wypłata cashback za wynajm samochodu, rezerwację wycieczki czy hotelu, zostanie zaakceptowana w momencie ich realizacji.

       📌 Zachęcamy jeszcze raz zapoznać się z pełnym opisem naszego regulaminu.

 

Prezenty.pl to przede wszystkim różnorodna, innowacyjna i wyjątkowa oferta prezentów i wyrobów od ponad 40 producentów. Różnorodne produkty z najciekawszych studiów projektowych z całego świata. Wprowadzają najnowsze trendy z międzynarodowych wystaw, aby Klienci zawsze byli mile zaskoczeni!

Oryginalne etui, funkcjonalne etui podróżne, pamiętniki z ilustracjami, oryginalne akcesoria do wnętrz domowych i biurowych, kreatywne naklejki winylowe na ścianach i designerskie lustra.

Ale to nie wszystko! Prezenty.pl  to także gwarancja wysokiej jakości usług i serwisu. Oferują wygodny sklep internetowy zaprojektowany z najnowszymi trendami w handlu elektronicznym. 

 

się lub aby uzyskać dostęp do kuponów

Jak otrzymać cashback
1
Zarejestruj się
2
Kupuj
Kliknij na przycisk „Idź na zakupy” i kontynuj zakupy
3
Otrzymaj cashback
Pieniądze zostaną przelane na twoje konto BoomerangCash. Możesz dokonać wypłatę w jakikolwiek wygodny dla Ciebie sposób
Podobne sklepy