Pyszne z Cashback, zwrot za zakupy online

2.01%
  • Informacja
  • Opinie
  • Kupony

 

Czas zwrotu: 


       ⌚️ Od 15 do 30 dni

 

Ogólne informacje i uwagi:


       Cashback nalicza się po dokonaniu zakupu. Zwrot piniędzy zostanie przeprocesowany u nas w trakcie kilku godzin. (W wyjątkowych przypadkach może nam to zająć maksymalne 2 dni). Aby zwrot został prawidłowo zarejestrowany, niezbędne jest wykonanie następnych punktów:

 

       📌 Wyłącz narzędzie typu AdBlock, friGate CDN, Aliexpress Seller Check, VPN/Proxy/Socks, które mogą zabrać cookie.

       📌 Podczas korzystania kuponów, rabatów, bonusów i program lojlności innych serwisów, cashback jest nie możliwy.

       📌 Zwrot pieniędzy nalicza się tylko po dokonaniu zakupu towaru lub usługi. Wypłata cashback za wynajm samochodu, rezerwację wycieczki czy hotelu, zostanie zaakceptowana w momencie ich realizacji.

       📌 Zachęcamy jeszcze raz zapoznać się z pełnym opisem naszego regulaminu.

 

     Na stronie Pyszne.pl możesz zamówić dostawę jedzenia do domu lub biura. Aby to zrobić, musisz wybrać swoją ulubioną restaurację z listy i zapoznać się z jej menu. Zanim złożysz zamówienie, upewnij się, że restauracja ma dostawę w Twojej okolicy. Wszystkie restauracje znajdujące się na stronie prezentują swoje menu do wyboru.

Oprócz zamawiania możesz ocenić każdą wybraną restaurację i napisać własne komentarze i sugestie. Ta funkcja jest dostępna dla zarejestrowanych użytkowników.

Jeśli nie znalazłeś restauracji, którą widziałeś ostatni raz, nie martw się, oznacza to, że po prostu nie przyjmuje zamówień na dostawę w określonym czasie. Możesz zamówić dania na wynos z innej restauracji lub sprawdzić godziny otwarcia. Dzięki Pyszne.pl możesz znaleźć najbliższe restauracje do swojego domu lub biura, z których dostawa jedzenia będzie realizowana w jak najkrótszym czasie. Wybieraj dania, które najlepiej pasują do twoich preferencji. Zamawiaj jedzenie z różnych kuchni świata, od chińskiej po meksykańską.

 

Denis Berezovsky
Denis Berezovsky
Ocena
24.06.2019
mmm super
04kasia05
04kasia05
Ocena
10.04.2019

się lub aby uzyskać dostęp do kuponów

Jak otrzymać cashback
1
Zarejestruj się
2
Kupuj
Kliknij na przycisk „Idź na zakupy” i kontynuj zakupy
3
Otrzymaj cashback
Pieniądze zostaną przelane na twoje konto BoomerangCash. Możesz dokonać wypłatę w jakikolwiek wygodny dla Ciebie sposób