Tanisport z Cashback, zwrot za zakupy online

3.48%
  • Informacja
  • Opinie
  • Kupony

Czas zwrotu: 


       ⌚️ Od 15 do 60 dni

 

Ogólne informacje i uwagi:


       Cashback w nalicza się po dokonaniu zakupu. Zwrot piniędzy zostanie przeprocesowany u nas w trakcie kilku godzin. (W wyjątkowych przypadkach może nam to zająć maksymalne 2 dni). Aby zwrot został prawidłowo zarejestrowany, niezbędne jest wykonanie następnych punktów:

 

       📌 Wyłącz narzędzie typu AdBlock,friGate CDN, Aliexpress Seller Check, VPN/Proxy/Socks, które mogą zabrać cookie.

       📌 Rób zakup bezpośrednio po przejściu ze strony BumerangCash.plPodczas korzystania kuponów, rabatów, bonusów i program lojlności innych serwisów, cashback jest nie możliwy.

       📌 Zwrot pieniędzy nalicza się tylko po dokonaniu zakupu towaru lub usługiWypłata cashback za wynajm samochodu, rezerwację wycieczki czy hotelu, zostanie zaakceptowana w momencie ich realizacji.

       📌 Zachęcamy jeszcze raz zapoznać się z pełnym opisem naszego regulaminu.

 

Sportowy sklep internetowy Tanisport.pl

Twój krok do świata sportu !

 

Sport to nie tylko wola, siła i aspiracja. Jest to również odpowiedni sprzęt, a ona właśnie znajduje się przed tobą. Obuwie i odzież sportową dobrej jakości nie jest tak łatwo znależć, a specjalistyczną tym bardziej. W końcu sukces sportowca w dużej mierze zależy od możliwości jego wyposażenia. Podróbki, które są nieodróżnialne od modeli oryginalnej, nie są dziś rzadkością. Jeśli nie chcesz stać ofiarą oszustwa to kupuj na Tanisport . Firma sprzedaje oryginalne kolekcje butów, odzieży i akcesoriów sportowych znanych marek światowych. Wśród nich - Adidas, Asics, Nike i inni "gladiatorzy" światowej sceny rynku sportowego. Każda firma jest utalentowanym "scenarzystą" i świetnym wykonawcą w jednej osobie. Musisz tylko wybrać swój model. Chcesz być na czasie📌 Chcesz osiągnąć więcej, uprawiając sport📌 Następnie powinieneś kupić przyzwoity "mundur". Pomoże Ci w tym  Tanisport.pl

się lub aby uzyskać dostęp do kuponów

Jak otrzymać cashback
1
Zarejestruj się
2
Kupuj
Kliknij na przycisk „Idź na zakupy” i kontynuj zakupy
3
Otrzymaj cashback
Pieniądze zostaną przelane na twoje konto BoomerangCash. Możesz dokonać wypłatę w jakikolwiek wygodny dla Ciebie sposób