VANGRAAF z Cashback, zwrot za zakupy online

5.40%
  • Informacja
  • Opinie
  • Kupony

📌 Podczas realizacji zamówienia przez aplikację mobilną Pyszne.pl cookies tracą swoją ważność.

📌 Rób zakup bezpośrednio po przejściu ze strony.

 

Czas zwrotu: 


       ⌚️ Od 15 do 60 dni

 

Ogólne informacje i uwagi:


       Cashback w nalicza się po dokonaniu zakupu. Zwrot piniędzy zostanie przeprocesowany u nas w trakcie kilku godzin. (W wyjątkowych przypadkach może nam to zająć maksymalne 2 dni). Aby zwrot został prawidłowo zarejestrowany, niezbędne jest wykonanie następnych punktów:

 

       📌 Wyłącz narzędzie typu AdBlock,friGate CDN, Aliexpress Seller Check, VPN/Proxy/Socks, które mogą zabrać cookie.

       📌 Rób zakup bezpośrednio po przejściu ze strony BumerangCash.plPodczas korzystania kuponów, rabatów, bonusów i program lojlności innych serwisów, cashback jest nie możliwy.

       📌 Zwrot pieniędzy nalicza się tylko po dokonaniu zakupu towaru lub usługi. Wypłata cashback za wynajm samochodu, rezerwację wycieczki czy hotelu, zostanie zaakceptowana w momencie ich realizacji.

       📌 Zachęcamy jeszcze raz zapoznać się z pełnym opisem naszego regulaminu.

 

Strona vangraaf.com jest oficjalnym sklepem internetowym sieci  VANGRAF  . Katalog zawiera produkty dla całej rodziny - odzież dla mężczyzn, kobiet i dzieci, obuwie i akcesoria. Intuicyjna nawigacja po witrynie ułatwia sortowanie produktów według sezonu, stylu, koloru i ceny oraz szybkie znajdowanie odpowiednich opcji wśród dużej liczby modeli. Sekcje zawierają informacje na temat dostępności rozmiarów. Ciekawe artykuły o świecie mody, stylowe wskazówki, kolekcje aktualnych zdjęć i modne decyzje pojawiają się co tydzień w instagramie i facebooku. Sieci społecznościowe pozwalają śledzić życie   VANGRAF   i szybko dowiedzieć się o nowych kolekcjach i promocjach.

 

 

się lub aby uzyskać dostęp do kuponów

Jak otrzymać cashback
1
Zarejestruj się
2
Kupuj
Kliknij na przycisk „Idź na zakupy” i kontynuj zakupy
3
Otrzymaj cashback
Pieniądze zostaną przelane na twoje konto BoomerangCash. Możesz dokonać wypłatę w jakikolwiek wygodny dla Ciebie sposób