Velpa z Cashback, zwrot za zakupy online

4.32%
  • Informacja
  • Opinie
  • Kupony

📌 Podczas realizacji zamówienia przez aplikację mobilną Pyszne.pl cookies tracą swoją ważność.

📌 Rób zakup bezpośrednio po przejściu ze strony.

 

Czas zwrotu:  


       ⌚️ Od 15 do 60 dni

 

Ogólne informacje i uwagi:


       Cashback w nalicza się po dokonaniu zakupu. Zwrot piniędzy zostanie przeprocesowany u nas w trakcie kilku godzin. (W wyjątkowych przypadkach może nam to zająć maksymalne 2 dni). Aby zwrot został prawidłowo zarejestrowany, niezbędne jest wykonanie następnych punktów:

 

       📌 Wyłącz narzędzie typu AdBlock,friGate CDN, Aliexpress Seller Check, VPN/Proxy/Socks, które mogą zabrać cookie.

       📌 Rób zakup bezpośrednio po przejściu ze strony BumerangCash.plPodczas korzystania kuponów, rabatów, bonusów i program lojlności innych serwisów, cashback jest nie możliwy.

       📌 Zwrot pieniędzy nalicza się tylko po dokonaniu zakupu towaru lub usługiWypłata cashback za wynajm samochodu, rezerwację wycieczki czy hotelu, zostanie zaakceptowana w momencie ich realizacji.

       📌 Zachęcamy jeszcze raz zapoznać się z pełnym opisem naszego regulaminu.

 

  Czy lubisz swobodę📌 Czekasz na sneakersy od Emporio Armani📌 Chcesz elegancji📌 

Uważa się, że sekret ludzi sukcesu leży głównie w ich garderobie. Dobra para oryginalnych butów z Włoch daje pewność, że cały świat jest pod Twoją kontrolą. Jeśli kobieta ma elegancką parę skórzanych kozaki, żaden dżentelmen nie może się jej oprzeć. Człowiek w luksusowej odzieży przetoczy wszystkie góry i zmieni ten niedoskonały świat. Takie ubrania, akcesoria i obuwie "żyją" w sklepie internetowym Velpa.pl . Aby zaspokoić wszystkie gusta klientów, zwiększają gamę produktów i marek z każdym kolejnym sezonem. Katalogi zawierają ekskluzywne modele obuwia i odzieży z najnowszych kolekcji światowych designerów mody. Każdego dnia robią wszystko, aby nasze zakupy były wygodniejsze. Rozumieją, jak ważne jest, aby Twoje buty idealnie pasowały do ​​nogi i harmonijnie łączyły się z sukienką. Włoska moda jest nie tylko prerogatywą bogatych i sławnych, ale także konsumentów o różnym poziomie dostatku. Dowodem na to jest ich polityka cenowa, a także częste wyprzedaże i rabaty.

 

się lub aby uzyskać dostęp do kuponów

Jak otrzymać cashback
1
Zarejestruj się
2
Kupuj
Kliknij na przycisk „Idź na zakupy” i kontynuj zakupy
3
Otrzymaj cashback
Pieniądze zostaną przelane na twoje konto BoomerangCash. Możesz dokonać wypłatę w jakikolwiek wygodny dla Ciebie sposób