Zwrot za zakupy online w Vobis z Cashback
1.12%
  • Informacja
  • Opinie
  • Kupony

Czas zwrotu: 


       ⌚️ Od 15 do 60 dni

 

 

Ogólne informacje i uwagi:


       Cashback nalicza się po dokonaniu zakupu. Zwrot piniędzy zostanie przeprocesowany u nas w trakcie kilku godzin. (W wyjątkowych przypadkach może nam to zająć maksymalne 2 dni). Aby zwrot został prawidłowo zarejestrowany, niezbędne jest wykonanie następnych punktów:

 

       📌 Wyłącz narzędzie typu AdBlock, friGate CDN, Aliexpress Seller Check, VPN/Proxy/Socks, które mogą zabrać cookie.

       📌 Rób zakup bezpośrednio po przejściu ze strony BumerangCash.plPodczas korzystania kuponów, rabatów, bonusów i program lojlności innych serwisów, cashback jest nie możliwy.

       📌 Zwrot pieniędzy nalicza się tylko po dokonaniu zakupu towaru lub usługi. Wypłata cashback za wynajm samochodu, rezerwację wycieczki czy hotelu, zostanie zaakceptowana w momencie ich realizacji.

       📌 Zachęcamy jeszcze raz zapoznać się z pełnym opisem naszego regulaminu.

 

Sklep internetowy  Vobis  oferuje najlepszy wybór sprzętu RTV, AGD, komputerów i urządzeń mobilnych tanio i z dostawą. Sklep oferuje towary, które pomagają znaleźć równowagę i dają codzienne nowe emocje. Małe i duże AGD prezentowane są w szerokim zakresie: od lodówek i pralek, po telewizory i laptopy, od odkurzaczy i oczyszczaczy powietrza po piece, od grzejników i klimatyzatorów po tablety i smartfony. Zakupione towary można natychmiast wyposażyć we wszystko, co jest niezbędnym - na stronie znajduje się szeroki wybór akcesoriów i powiązanych produktów. Zakupy można opłacić wygodnym dla Ciebie sposobem. Sprzedaż sprzętu AGD jest realizowany z dostawą w całej Polsce.

się lub aby uzyskać dostęp do kuponów

Jak otrzymać cashback
1
Zarejestruj się
2
Kupuj
Kliknij na przycisk „Idź na zakupy” i kontynuj zakupy
3
Otrzymaj cashback
Pieniądze zostaną przelane na twoje konto BoomerangCash. Możesz dokonać wypłatę w jakikolwiek wygodny dla Ciebie sposób
Podobne sklepy