Promocje, kupony i kody rabatowe w Wojas z Cashback

2.88 %
  • Informacja
  • Opinie
  • Kupony

Czas zwrotu: 


       ⌚️ Od 15 do 75 dni

 

Ogólne informacje i uwagi:


        Cashback  nalicza się po dokonaniu zakupu. Zwrot piniędzy zostanie przeprocesowany u nas w trakcie kilku godzin. (W wyjątkowych przypadkach może nam to zająć maksymalne 2 dni). Aby zwrot został prawidłowo zarejestrowany, niezbędne jest wykonanie następnych punktów:
 

       📌 Wyłącz narzędzie typu AdBlock,friGate CDN, Aliexpress Seller Check, VPN/Proxy/Socks, które mogą zabrać cookie.

       📌 Rób zakup bezpośrednio po przejściu ze strony BumerangCash.plPodczas korzystania kuponów, rabatów, bonusów i program lojlności innych serwisów, cashback jest nie możliwy.

       📌 Zwrot pieniędzy nalicza się tylko po dokonaniu zakupu towaru lub usługiWypłata cashback za wynajm samochodu, rezerwację wycieczki czy hotelu, zostanie zaakceptowana w momencie ich realizacji.

       📌 W celu uzyskania wcześniejszego zwrotu potwierdź otrzymanie towaru na stronie  

       📌 Zachęcamy jeszcze raz zapoznać się z pełnym opisem naszego regulaminu.

 

Polska marka Wojas pojawiła się na rynku obuwniczym w 1990 roku. Ona produkuje modele na każdą okazję. W asortymencie produktów można wybierać buty codziennego użytku, uroczysty wygląd, wycieczki turystyczne i sportowe. Firma oferuje również szeroki wybór produktów, zarówno damskich, jak i męskich. Buty wykonane z wysokogatunkowych materiałów naturalnych, w tym nubuku, weluru, skóry i zamszu. Dzięki temu produkty Wojas są odporne na zużycie, a także wyróżniają się wyglądem i wygodą. Główne kategorie obuwia Voyash to: konserwatywne, perforowane półbuty, damskie i męskie buty biznesowe, eleganckie tenisówki i skórzane buty. Każda para ma swoją własną charakterystykę. Mogą to być niezwykłe kroje, wstawki z siatki, srebrzenie, wykończenie z lakieru, efekt zużycia, frędzle i paski. Wojas oferuje prawdziwie, wysokiej jakości obuwie.

się lub aby uzyskać dostęp do kuponów

Jak otrzymać cashback
1
Zarejestruj się
2
Kupuj
Kliknij na przycisk „Idź na zakupy” i kontynuj zakupy
3
Otrzymaj cashback
Pieniądze zostaną przelane na twoje konto BoomerangCash. Możesz dokonać wypłatę w jakikolwiek wygodny dla Ciebie sposób