Cashback w Worldbox, korzystaj z kodów rabatowych, ofert, zniżek.

3.05 %
  • Informacja
  • Opinie
  • Kupony

Czas zwrotu: 


       ⌚️ Od 15 do 60 dni

 

Ogólne informacje i uwagi:


       Cashback nalicza się po dokonaniu zakupu. Zwrot piniędzy zostanie przeprocesowany u nas w trakcie kilku godzin. (W wyjątkowych przypadkach może nam to zająć maksymalne 2 dni). Aby zwrot został prawidłowo zarejestrowany, niezbędne jest wykonanie następnych punktów:

 

       📌 Wyłącz narzędzie typu AdBlock, friGate CDN, Aliexpress Seller Check, VPN/Proxy/Socks, które mogą zabrać cookie.

       📌 Rób zakup bezpośrednio po przejściu ze strony BumerangCash.plPodczas korzystania kuponów, rabatów, bonusów i program lojlności innych serwisów, cashback jest nie możliwy.

       📌 Zwrot pieniędzy nalicza się tylko po dokonaniu zakupu towaru lub usługi. Wypłata cashback za wynajm samochodu, rezerwację wycieczki czy hotelu, zostanie zaakceptowana w momencie ich realizacji.

       📌 Zachęcamy jeszcze raz zapoznać się z pełnym opisem naszego regulaminu.

 

Pamiętacie, jak na początku 2000 noszenia nawet bardzo drogich markowych butów z sukienką lub klasycznymi spodniami wciąż było nie przyzwoite📌 Nosili tylko odzież sportową i dżinsy. Po około 10-15 latach, wszystko zmieniło się. 

Jak zmieniły się trendy📌

Dlaczego tenisówki są tak bardzo włączone w nasze codzienne życie📌 Oczywiście wynika to z popularności zdrowego stylu życia. Na śniadanie - koktajl owocowy, w porze lunchu na jogę, a wieczorem na przejażdżkę rowerową z rodziną. Dzisiaj ludzie często wolą crossfit, siłownię niż imprezę nocną.

Taki ogromny trend nie mógł nie wspomnieć o modzie. Odzież sportowa i obuwie stały się integralną częścią codziennych looków. Są noszone nie tylko na sali, ale także na imprezach towarzyskich, w biurze, a nawet randkach. Zjawisko to, dość logiczne, ma swoją definicję - athleisure (od angielskiego "athletic" - sport i "leisure" - leisure). W ramach tego stylu buty sportowe, w tym eleganckie markowe sneakersy, łączą się z prawie każdą odzieżą, i do tego im większy kontrast, tym lepiej.

Wraz z rozwojem stylu sportowo-casualowego, modne kolekcje projektantów z markami sportowymi (Adidas, Reebok, Nike itp.) zaczęły pojawiać się coraz częściej na modnych wybiegach. W rzeczywistości był to kolejny wielki wkład w rozwój sportu, a trampki znanych marek przyciągnęły serca wszystkich fashionistek.

Teraz prawie wszystkie marki mają linię ekskluzywnych sneakersów. Projektanci nie ograniczają się tylko sportowym designem, ale także jasnymi grafikami (zwierzęta, kwiaty), eksperymentują z materiałami i inne.

W sklepie internetowym WORLDBOX odnajdziesz swoje ulubione marki i modele obuwia, podkreszlając swój unikalny styl!

 

się lub aby uzyskać dostęp do kuponów

Jak otrzymać cashback
1
Zarejestruj się
2
Kupuj
Kliknij na przycisk „Idź na zakupy” i kontynuj zakupy
3
Otrzymaj cashback
Pieniądze zostaną przelane na twoje konto BoomerangCash. Możesz dokonać wypłatę w jakikolwiek wygodny dla Ciebie sposób