Yoins z Cashback, zwrot za zakupy online

6.00%
  • Informacja
  • Opinie
  • Kupony

📌 Podczas realizacji zamówienia przez aplikację mobilną cookies tracą swoją ważność.

📌 Rób zakup bezpośrednio po przejściu ze strony.

 

Czas zwrotu: 


       ⌚️ Od 15 do 60 dni

 

Ogólne informacje i uwagi:


       Cashback nalicza się po dokonaniu zakupu. Zwrot piniędzy zostanie przeprocesowany u nas w trakcie kilku godzin. (W wyjątkowych przypadkach może nam to zająć maksymalne 2 dni). Aby zwrot został prawidłowo zarejestrowany, niezbędne jest wykonanie następnych punktów:

 

       📌 Wyłącz narzędzie typu AdBlock, friGate CDN, Aliexpress Seller Check, VPN/Proxy/Socks, które mogą zabrać cookie.

       📌 Rób zakup bezpośrednio po przejściu ze strony BumerangCash.plPodczas korzystania kuponów, rabatów, bonusów i program lojlności innych serwisów, cashback jest nie możliwy.

       📌 Zwrot pieniędzy nalicza się tylko po dokonaniu zakupu towaru lub usługi. Wypłata cashback za wynajm samochodu, rezerwację wycieczki czy hotelu, zostanie zaakceptowana w momencie ich realizacji.

       📌 Zachęcamy jeszcze raz zapoznać się z pełnym opisem naszego regulaminu.

 

     Yoins powstała w 2014 roku z prostą misją, aby dać młodym ludziom możliwość wyrażania siebie poprzez modę wysokiej jakości w przystępnej cenie. Tutaj, w Yoins, wierzą, że moda jest najlepszym sposobem na pokazanie swojej indywidualności i wyjątkowości, a firma dokłada wszelkich starań, aby wszystkie nowe trendy w modzie były dostępne dla każdego.

 

Marka pochodzi od słowa "inspiracja". Chcą być twoją inspiracją do tworzenia nowych wyglądów, aby wyróżnić Ciebie z tłumu i zacząć wyrażać swoją prawdziwą osobowość i styl. W tym celu zebrają dla Ciebie najlepszy wygląd z wybiegów i ulic, aby stworzyć wygodne, modne ubrania wysokiej jakości i udostępnić je wszystkim w przystępnych cenach. Cel ten można osiągnąć tylko dzięki pomocy partnerów i efektywnej logistyce.

Zapoznaj się z kolekcją i pozwól Yoins być twoją inspiracją.

się lub aby uzyskać dostęp do kuponów

Jak otrzymać cashback
1
Zarejestruj się
2
Kupuj
Kliknij na przycisk „Idź na zakupy” i kontynuj zakupy
3
Otrzymaj cashback
Pieniądze zostaną przelane na twoje konto BoomerangCash. Możesz dokonać wypłatę w jakikolwiek wygodny dla Ciebie sposób